O firmie

Firma Mebel serwis jest firmą rodzinną, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 r. Zajmujemy się produkcją mebli na indywidualne zamówienie w zakresie mebli mieszkaniowych, biurowych i instytucjonalnych. W celu poszerzenia oferty mebli biurowych proponujemy również ofertę innych firm produkcyjnych, wyspecjalizowanych w seryjnej produkcji mebli biurowych oraz krzeseł.

Możemy się pochwalić liczbą ponad dziesięciu tysięcy klientów: indywidualnych, firm prywatnych oraz instytucji publicznych. Dysponujemy w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym o powierzchni 1200 m2. Posiadamy biuro projektowe i salon firmowy w Warszawie prezentujący nasze wyroby.

Nasza oferta to meble kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby, meble biurowe, sklepowe oraz wszelkie nietypowe. Materiały stosowane do produkcji to płyta laminowana, MDF, fornir, drewno lite, laminat, szkło.

Mając bardzo dużą praktykę oraz kilku osobową kadrę inżyniersko projektową, realizujemy wszelkie zamówienia nietypowe i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

W ramach kompleksowej realizacji oferujemy bezpłatną konsultację, aranżację i projekt. Zapewniamy własny transport i profesjonalny montaż. Firma nasza spełnia wszystkie wymogi stawiane oferentom w przetargach publicznych i gwarantuje najwyższy standard oferowanych produktów i usług.

30

lat działalności na rynku

1200

m2 zakładu produkcyjnego

68

doświadczonych pracowników

100%

zadowolonych klientów

Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych i wymagających projektów dla odbiorców takich jak: Zamek Królewski w Warszawie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ambasada Polski w Rydze, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szpital Bielański, Akademia Obrony Narodowej, Telewizja Polsat, Invest Bank, Compensa S.A., Da Grasso, Organic, Avon i wiele innych.

Firma ma silną i ugruntowaną markę na ryn­ku, również dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami i pracowniami architektonicznymi. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem ciągłego rozwoju i szczególnej dbałości o każdego klienta.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią wysoką jakość i oryginalność w atrakcyjnych cenach.