PRZEJDŹ DO

SZAFY, SZAFY WNĘKOWE, GARDEROBY

Praca

Aktualnie szukamy:

Projektant mebli

Opis stanowiska:

  •     praca w salonie firmowym firmy
  •     przygotowywanie wycen, projektów, umów z klientami
  •     wykonywanie pomiarów u klienta
  •     opracowywanie specyfikacji technicznej projektów i rysunków do produkcji
  •     realizacja planów sprzedaży
  •     prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  •     min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i sprzedaży mebli na zamówienie
  •     znajomość materiałów stosowanych do produkcji mebli i technologii produkcji
  •     preferowane wykształcenie wyższe (Architektura Wnętrz, Technologia Drewna)
  •     mile widziana znajomość branży
  •     umiejętność nawiązywania kontaktów
  •     zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu
  •     wysoka kultura osobista
  •     bardzo dobra znajomości obsługi komputera oraz pakietu Office
  •     znajomośc programów do projektowania mebli (Pro100)
  •     język angielski w stopniu komunikatywnym
  •     prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  •     pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •     realizowanie ciekawych i wymagających projektów
  •     możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
  •     umowę o pracę
  •     atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników

CV proszę wysyłać na adres info@mebelserwis.pl

Stolarz meblowy/montażysta mebli

Wymagania:

Doświadczenie przy produkcji mebli na zamówienie i montażu mebli u klienta

Znajomość materiałów: płyta laminowana, mdf, fornir, laminat

Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

PARTNERZY