PRZEJDŹ DO

SZAFY, SZAFY WNĘKOWE, GARDEROBY

Meble Pracownicze

Dlaczego warto wybrać meble pracownicze?
Kluczem do utworzenia ergonomicznej przestrzeni biurowej jest zadbanie o odpowiednią funkcjonalność znajdującego się w miejscu roboczym wyposażenia. W tym celu doskonale sprawdzają się systemy mebli pracowniczych. Ich poszczególne elementy w sposób optymalny dopasowują się do wymagań wszystkich użytkowników, zarówno podczas pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Nieograniczony wybór zróżnicowanych kształtów, wykończeń, form oraz rozmaitych akcesoriów dodatkowych pozwala na realizację bardzo bogatych możliwości aranżacyjnych, a także doskonałe wyposażenie biura.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas mebli pracowniczych i wizyty w naszym Warszawskim biurze.

 

Wszystkie meble pracownicze pełnią we wnętrzu ściśle określone funkcje. W ten sposób bezpośrednio wpływają na wydajność pracowników, a także stwarzają w miejscu pracy doskonałe warunki do wykonywania powierzonych im zadań oraz wypełniania obowiązków. Właściwe rozplanowanie przestrzeni zapewnia lepszą komunikację pomiędzy aktywnymi członkami zespołu, a także ułatwia zorganizowanie pola działań dla kilku teamów. Komfort i przyjemność pracy znacząco wpływa na jej efektywność. Dlatego poszczególne elementy zestawów przygotowane zostały z myślą o nowoczesnych wnętrzach, również pod względem stylistycznym. W pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejscach pracy stosowane są meble pracownicze wykonane z niezwykle lekkich materiałów, takich jak m.in. płyty MDF, metal czy plastik, które charakteryzują się przyjemnymi dla oka wariantami kolorystycznymi.

 

 

 

Elementy systemu
W skład poszczególnych systemów mebli pracowniczych wchodzą najczęściej wykorzystywane w biurach elementy wyposażenia. Jednocześnie zaprojektowane są w taki sposób, aby w sposób optymalny zagospodarować przestrzeń pracowniczą, od czego w dużym stopniu zależy sukces ekonomiczny firmy. Standardowe stanowiska z wygodnymi, ergonomicznymi biurkami oraz fotelami obrotowymi wyposażonymi w podłokietniki przystosowane są do jak największego komfortu użytkowników. Na bardziej otwartych przestrzeniach doskonale sprawdzają się duże stoły konferencyjne, podzielone na kilkuosobowe stanowiska. Niezwykle praktycznym uzupełnieniem systemu są także szafki, dostawki i kontenery, pozwalające na przechowywanie akcesoriów biurowych oraz rozstawienie sprzętu, np. komputerowego.

 

 

 

Systemy modułowe
Systemy modułowe przystosowane są do przygotowania stanowiska w niemal dowolnej konfiguracji. W zależności od zapotrzebowania, da się je bardzo swobodnie przestawiać i zmieniać, dzięki czemu miejsce pracy zaaranżowane może zostać do układu zapewniającego największą funkcjonalność. Łatwy montaż stwarza bardzo duże możliwości rozbudowy umeblowania o nowe elementy oraz zmianę ich ustawienia. Poszczególne części zestawu mogą być łączone z innymi, a także funkcjonować jako samodzielne meble pracownicze. W zależności od zapotrzebowania, poszczególne blaty robocze posiadać mogą różne rozmiary. Dzięki temu doskonale spełniają rolę powierzchni biurkowych, jak również lad recepcyjnych. Zestawy mebli pracowniczych tego typu wykorzystać można jako pojedyncze miejsca pracy, a także łączyć w celu stworzenia powierzchni idealnej do działań zespołowych.

 


 

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

 

Robimy także meble na wymiar - meble na zamówienie.

 

 

Zapraszamy do zobaczenia naszej galerii lub wizyty w naszym biurze: Warszawa ul. Suflerska 6, tel. (22) 673 58 57


 

PARTNERZY